Poniżej znajdą Państwo publikacje o Enactus w prasie i mediach oraz wypowiedzi ekspertów z zespołu Enactus Poland na tematy powiązane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone treści były jak najwyższej jakości. Wierzymy, że wspieranie oraz szerzenie idei społecznie odpowiedzialnego biznesu trwale i skutecznie poprawia jakość życia lokalnych społeczności.

YouTubeFacebokZapraszamy do lektury, jak i zapraszamy do śledzenia aktualności na Facebook oraz Youtube
tomek
Media zainteresowane współpracą oraz informacjami na temat programu Enactus i prowadzonych projektów zapraszamy do kontaktu:

Sonia Zakrzewska

sonia.zakrzewska@bigram.pl

+48 605 550 819

Aktualności:

  Polski start-up studencki w międzynarodowym konkursie innowacji społecznych

  26-28 września w Londynie odbył się finał prestiżowego konkursu start-upów studenckich Enactus World Cup 2017.

  Dzielenie się wiedzą – co może dać naszej organizacji

  Oprócz pozyskiwania młodych talentów jednym z największych wyzwań jest obecnie budowanie zaangażowania i lojalności wśród pracowników.

  Enactus Poland 2017 Rozstrzygnięty!

  Na początku czerwca w salach warszawskiej Kinoteki odbył się konkurs Enactus Poland 2017...

  Jaskółka zmian

  Wiele się słyszy o umieraniu tradycyjnego rzemiosła. Czy jest to nieuniknione?

  W artykule poznamy historię projektu Kamionek Milowy, który wierzy, że da się ów proces zatrzymać. Projekt realizowany jest przez zespół studentów z Uniwersytetu SWPS w Warszawie.

  Wsparcie dla niewidomych w Krakowie

  W audycji dowiemy się o innowacjach, które są realizowane przez absolwentów oraz studentów AGH.

  Magda Krawczyk, przedstawiciel zespołu Enactus AGH dumnie opowiada o idei Enactus oraz o ich projekcie, który rozwiązuje palące problemy dotykające niewidomych podczas korzystania z transportu miejskiego.

  Opiekunowie Jutra

  Zachęcamy do lektury marcowego numeru My Company Polska. W środku znajdą Państwo artykuł na temat Programu Enactus i jego rozwoju w Polsce.

  UŁ w Półfinale Enactus World Cup

  W styczniowym numerze My Company Polska kilka słów o sukcesie zespołu Enactus Uniwersytet Łódzki na arenie międzynarodowej.

  Reportaż o konferencji Enactus Starter 2016 w Poznaniu

  Reportaż studenckiej telewizji z Politechniki Poznańskiej „SpacjaTV” nt. konferencji Enactus Starter 2016. Zapraszamy do zapoznania się z reportażem.

  Sweet Help w programie Łodzią po regionie

  Zespół Enactus Uniwersytet Łódzki w programie Łodzią po Regionie opowiadał o swoim projekcie Sweet Help, który zapewnił drużynie zwycięstwo na tegorocznym konkursie w Polsce, a następnie został doceniony przez międzynarodowe jury na Enactus World Cup w Toronto, gdzie drużyna znalazła się wśród 16 najlepszych teamów świata.

  Marketing nostalgiczny na Pradze

  O projekcie „Kamionek Milowy” i idei marketingu nostalgicznego przeczytamy w jednym z wrześniowych wydań tygodnika Wprost.

  W wakacje studenci Enactus nie zwalniają tempa!

  W Gazecie Wyborczej ukazał się artykuł na temat projektu "Kamionek Milowy" realizowanego przez zespół Enactus Uniwersytetu SWPS.

  Reportaż o Konkursie Enactus Poland

  Relacja z konkursu zrealizowana przez RP TV, a w niej wywiad z Jurorami oraz zwycięzcą konkursu, zespołem z Uniwersytetu Łódzkiego.

  Dobre relacje z otoczeniem to lepszy biznes

  Komentarz ekspertów z zespołu Enactus Poland w artykule nt. zarządzania relacjami w biznesie w kontekście budowania strategii CSR firmy.

  Nie taki igrek, jak go malują

  Co można zyskać działając w Enactus? Jak absolwenci Programu radzą sobie na rynku pracy i prowadząc własne przedsięwzięcia? Odpowiedzi na te pytania i znacznie więcej w marcowym numerze My Company Polska.

  W artykule przełamującym stereotypy dot. pokolenia Y znalazły się sylwetki i wypowiedzi Alumni Enactus Poland – Michał Przybylski oraz Doroty Anszpergier. Zachęcamy do lektury.

  Studenci nadzieją CSR-u

  Enactus Poland w wywiadzie dla BRIEF.

  Enactus w magazynie Medicover

  Artykuł w magazynie Medicover o projekcie „Afazja” zespołu Enactus SGGW.

  Strategie CSR w Polsce - skuteczna pomoc studentów

  Artykuł o zwycięskim projekcie „Afazja” zespołu Enactus SGGW.