Project Description

ks

Żaneta Szypowska

Żaneta Szypowska od 2015 roku pracuje jako asystentka kadry zarządzającej w globalnej firmie doradztwa strategicznego i operacyjnego, McKinsey & Company. Na swoim stanowisku zajmuje się koordynacją pracy konsultantów, logistyką podróży służbowych oraz wsparciem zespołu do spraw rekrutacji.

Związana z Enactusem od 2012 roku, odpowiedzialna była za rozwój projektów, organizację oraz tworzenie prezentacji finałowych. Z wykształcenia filolog języka angielskiego, umiejętnie wykorzystywała swoje mocne strony i wiedzę w trakcie pracy nad projektami.

W roku 2016, razem z zespołem Enactus University of Lodz, reprezentowała Polskę na finale światowym w Toronto. Dzięki projektowi SweetHelp, który umożliwiał wsparcie rodziców dzieci chorych na cukrzycę typu 1 poprzez wyszkolenie seniorów do pracy opiekuna, drużyna awansowała do półfinału.

Dzięki Enactusowi, Żaneta rozwinęła umiejętności komunikacji w zespole, prezentacji oraz kreatywnego tworzenia projektów. Zdobyte doświadczenie dodało jej odwagi do podejmowania nowych wyzwań oraz nauczyło jak wytrwale dążyć do celu.

 

 

Zobacz innych Alumnów >>