Project Description

ks

Tomasz Madejski

Nietypowy absolwent Politechniki Warszawskiej. Z jednej strony umysł analityczny, który skończył dwa wydziały Politechniki na typowo inżynierskim kierunku (Mechanika i Budowa Maszyn). A z drugiej strony humanista interesujący się od dziecka psychologią.

Tomek prowadzi od ponad 3 lat fundację integrującą lokalną społeczność w jednej z warszawskich dzielnic.

Koordynuje projekty społeczne oraz prowadzi w ramach wolontariatu różnorodne zajęcia. Brał udział w Kolegium Animatorów Przedsiębiorczości oraz dokształcał się biorąc udział w zajęciach przygotowujących do egzaminu Young MBA. Aktualnie z powodzeniem prowadzi zespół w symulacji Global Management Challenge.

Do Enactus Tomek dołączył, gdy tylko nadarzyła się taka okazja. Niestety było to dopiero na piątym roku studiów. Przez pół roku był Członkiem Działu HR oraz przez pół roku Liderem Projektu. Choć jego przygoda z Enactusem była krótka, to była jednocześnie jednym z ważniejszych doświadczeń w życiu.

Aktualnie jego największym marzeniem jest powołanie do życia Akceleratora Projektów Społeczno-Biznesowych, będącego niejako Enactusem dla absolwentów. Tomek interesuje się polską branżą startupową oraz przedsiębiorczością społeczną.

 

Zobacz innych Alumnów >>