Project Description

ks

Paweł Trela

Paweł rozpoczął swoją działalność w Enactus w 2012 roku w teamie przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, gdzie objął funkcję koordynatora projektu Second Chance. Po roku przeniósł się do Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, gdzie w ciągu 12 miesięcy zwiększył liczbę członków zespołu z 5 do 54 osób a w 2014 roku podczas Finału Enactus Poland wraz z zespołem został nagrodzony tytułem Most Improved Team.

W ciągu dwóch lat Paweł brał aktywny udział przy tworzeniu 11 udanych projektów. Jest pomysłodawcą i koordynatorem projektów: Aphasia, który zajął I miejsce podczas Enactus National Competition 2015 i był prezentowany na Enactus World Cup w Jahannesburgu, a także Economize- projektu za który zespół otrzymał nagrodę Most Effective Business Concept od PKO Banku Polskiego. Paweł był również pomysłodawcą oraz współorganizatorem pierwszej edycji konferencji Enactus Starter.

Paweł uważa, że to Enactus nakierował jego ścieżkę rozwoju na właściwe tory, nauczył jak skutecznie kierować dużym teamem i udowodnił, że motywacja do pracy wcale nie musi kryć się w pieniądzach.

 

Zobacz innych Alumnów >>