Project Description

ks

Michał Przybylski

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie Strategiczne. Michał jest członkiem zespołu Innowacji i B+R w PwC gdzie aktywnie bierze udział w projektach doradczych. Dotychczas brał udział m. in. w projektach dotyczących opracowania strategii innowacji oraz realizacji i finansowania innowacyjnych projektów badawczo-rozwojowych dla klientów reprezentujących różne sektory oraz branże Polskiej gospodarki.

Michał związany jest z Enactusem od ponad 5 lat. W ramach Enactus przez 3 lata pełnił rolę lidera zespołu w Poznaniu gdzie zarządzał portfelem projektów CSR w ramach kilkunastoosobowego zespołu. Kolejne 2 lata uczestniczył w rozwoju programu w Polsce, jako członek zespołu Enactus Poland. Obecnie w ramach Enactus pełni rolę mentora zespołów dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Michał był również pomysłodawcą oraz współorganizatorem dwóch pierwszych edycji konferencji Future Leaders w ramach, której najaktywniejsi i wyróżniający się studenci mogli poznawać zagadnienia związane z przedsiębiorczością, zarządzaniem projektami oraz społeczną odpowiedzialnością biznesu. Decyzję o zaangażowaniu się w działania Enactus uważa, za kluczową i przełomową w swoim życiu.

Michał jest również alumnem Fundacji im. Lesława A. Pagi w ramach, której brał udział w pierwszej edycji programu Young Innovators oraz Think Paga. Michał rozwija się również, jako ekspert ds. innowacji i modeli biznesowych publikując m.in. w Gazecie Giełdy Parkiet oraz prowadząc liczne szkolenia w Polsce jak i za granicą.

 

Zobacz innych Alumnów >>