Project Description

ks

Marcin Kudrewicz

Marcin jest absolwentem kierunków Inwestycje i Nieruchomości oraz Międzynarodowe Strategie Marketingowe na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2013 roku związany z firmą Unilever. Początkowo jako ambasador na swojej uczelni, a następnie jako praktykant w dziale Marketingu marki Algida. Obecnie zajmuje się wsparciem rozwoju lodów dla kanału HoReCa. Odpowiedzialny jest za inkubacje projektu MyCornetto soft.

Uwielbia podróżować i odkrywać nowe możliwości kreatywnego spędzenia czasu, dlatego też sprawdzał swoje siły jako tancerz, barman, aktor, konferansjer czy nawet maskotka. Przez wiele lat pracował jako wychowawca i instruktor tańca na koloniach dla dzieci i młodzieży, gdzie miał możliwość realizacji swojej pasji animowania wolnego czasu i organizowania wszelkiego rodzaju wydarzeń.

Marcin był związany z zespołem Enactus Uniwersytetu Gdańskiego przez 4 lata. W tym czasie miał możliwość reprezentowania Polski na finałach światowych w Malezji (2011) i Meksyku (2013) jako członek drużyny prezentującej, a także w Chinach (2014) jako jej kapitan, gdzie zespołowi Enactus Uniwersytetu Gdańskiego udało się zakwalifikować do półfinałów.

W trakcie swojej działalności w zespole Enactus UG działał w projektach: „Zielony koszyk” – wprowadzanie ekologicznych unowocześnień w sklepach, „Bo Ze Wsi” – sieć ekologicznych bazarów pomagająca rolnikom zwiększać ich zyski, „Daj odpadom drugą szansę” – edukacja ekologiczna dzieci połączona ze zbiórką plastikowych butelek, które zostały przetworzone na kołdry i rozdystrybuowane w pomorskich noclegowniach. Współorganizował dzień z branżą FMCG na Uniwesrytecie Gdańskim. Był liderem projektu „Przyszłość w twoich rękach”, który polegał na aktywizacji zawodowej więźniów, niepełnosprawnych, a także edukacji licealistów.

W takcie swojej przygody z Enactus Marcin nie tylko uwierzył w swoje możliwości, ale i zrozumiał jak ważny jest szacunek do drugiego człowieka i budowanie długotrwałych relacji. Jego zdaniem praca z emocjami jest najtrudniejszą, ale zarazem najciekawszą i dająca najwięcej satysfakcji dyscypliną.

 

 

Zobacz innych Alumnów >>