Project Description

ks

Adelina Jańczak

Pozytywnie nastawiona do życia, wiecznie uśmiechnięta optymistka. Aktualnie zajmująca stanowisko event managera w agencji eventowo-reklamowej, w której spełnia się zawodowo. Ukończyła studia z zakresu PR i reklamy i swoje kompetencje wspiera umiejętnością pracy w zespole oraz znajomością technik autoprezentacji – które rozwinęła realizując projekty w organizacji Enactus UG.

Z Enactusem związana od 2013 roku. Prowadziła szkolenia dla osób osadzonych w zakładach karnych oraz licealistów z zakresu przedsiębiorczości w ramach projektu „Przyszłość w Twoich rękach”. Rok później, objęła funkcje lidera projektu „Daj odpadom drugą szansę” – edukacja ekologiczna dzieci połączona ze zbiórką plastikowych butelek, które zostały przetworzone na kołdry i rozdystrybuowane w pomorskich noclegowniach. Była również koordynatorem ds. marketingu przy organizacji jednej z największych konferencji na pomorzu – Project Management. Doskonale wie jak zarządzać projektami.

Dzięki pracy przy projektach chętnie chłonie wiedzę i kreatywnie poszukuje rozwiązań, co skutkuje efektywnością wykonywanych zadań.
Dwukrotnie reprezentowała zespół Enactus Univeristy of Gdańsk na finałach międzynarodowych w Meksyku i Chinach. Podróże sprawiają jej ogromną radość, a ludzie którymi się otacza dodatkowo ładują ją pozytywną energią.

 

 

Zobacz innych Alumnów >>